Studio okenní architektury a stínící techniky

Stínící technika

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří. Síť je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé barvě a na okně je prakticky neviditelná. Hliníkový rám je vyroben z válcovaného hliníku a povrchově chráněn vypalovacím lakem. Je dodáván v barvě bílé a hnědé.

Více o sítích proti hmyzu »

Markýzy

Markýzy

Markýzy mají několik předností. Především jsou schopny zastínit větší plochy teras, balkónů či prosklených výloh. Dále dotváří architektonický vzhled objektu a stávají se jeho nedílnou součástí. V naší nabídce je velké množství typů, které vyhoví Vašim náročným požadavkům.

Ovládání markýz je velice jednoduché. Základním typem je ovládání klikou. V případě většího počtu markýz nebo markýzy s větší plochou je pohodlnější motorické ovládání se spínačem nebo dálkovým ovládáním. Žádaným doplňkem dnes bývá i větrné čidlo, které automaticky stáhne markýzu při velkém větru a zabrání tak poškození. Clona může být opatřena i světelným nebo časovým spínačem.

zobrazit kompletní sortiment markýz »

Rolety do střešních oken

Rolety do střešních oken

Rolety řady Standard - ekonomická varianta. Má tři upevňovací háčky umístěné na obou stranách okna.

Roleta řady Exclusive zaručuje dokonalé zatemnění místnosti. Systémově profesionální řešení - látka je v bočních alu profilech vypnuta a vedena pomocí pvc "čoček", které zabraňují "vypadnutí" látky z profilů.

Více o roletách do střešních oken »

Látkové rolety

Látkové rolety

Rolety se původně objevovaly v oknech pouze jako stínící prvek. Dnes se používají v interiéru především jako dekorace. Jejich původní funkce je ale zachována. Umožňují to nové materiály, široká škála barev, nové vzory a moderní design ovládacích systémů.

Více o látkových roletách »

Látkové rolety speciál

Látkové rolety speciál

Látková žaluzie je luxusní alternativou k žaluziím. Odtud je tedy odvozen i obchodní název výrobku. Jedná se o látkovou roletu v kazetě se zdvojenou látkou. Díky speciálnímu spodnímu profilu lze látku s horizontálními pruhy "zavřít" nebo "otevřít". Dochází tak k perfektní regulaci světla s výrazným dekoračním efektem.

Více o speciálních látkových roletách »

Posuvné lamelové dveře

Posuvné lamelové dveře

Nabídka 24 barevných provedení - 6 barev bez potisku - 18 barev s potiskem - (imitace dřevin, pískované, jednobarevné ) v provedení prosklené nebo plné, jednokřídlé nebo dvoukřídlé dveře s madlem a magnetem, klikou plastovou nebo hliníkovou, použití 14 druhů lamel s rozměry dle požadavků zákazníka. Správné využití prostoru a nehlučný provoz.

Více o posuvných dveřích »

Baldachýn

Baldachýn

Systémy umožňují stínění velkých ploch - střech zimních zahrad, ateliérových oken velkých rozměrů apod.Rolety a vrata

Rolety a vrata

Rolety si získávají v ČR stále větší oblibu. Především u novostaveb rodinných domů se stávají neodmyslitelnou součástí oken. Díky variabilitě provedení je dnes možno použít hliníkové rolety pro všechny typy okenních otvorů. Hliníkové rolety mají pro své uživatele celou řadu výhod. Vedle vynikající protisluneční ochrany je to ochrana proti úniku tepla a proti hluku. Hliníkové rolety chrání konstrukci oken proti povětrnostním vlivům a prodlužují tak jejich životnost. Uživatelé také oceňují ochranu proti vloupání. Proti nadzvednutí jsou rolety chráněny speciální pružinou. Rolety mohou být ovládány ručně či motoricky.
UPOZORNĚNÍ: U motoricky ovládaných rolet je nutno po namontování rolety na okno provést konečné seřízení koncových dorazů.

zobrazit kompletní sortiment »Kde nás najdete: pobočka OLOMOUC
Nezvalova 3
779 00  Olomouc
tel./fax: 585 222 017
GSM: 775 706 751


Kde nás najdete
On-line poptávka
JMÉNO:
E-MAIL:
TELEFON:
MĚSTO:
POPTÁVKA: