Studio okenní architektury a stínící techniky

O společnosti

Profil společnosti

Společnost Zrno s.r.o. si od svého založení v lednu roku 2000 udržuje pozici významné obchodní firmy v celém regionu střední Moravy.

Hlavní strategií je se pružně přizpůsobovat požadavkům zákazníků. Vedle maloobchodního prodeje se firma Zrno, s.r.o. začíná od roku 2002 dělit do dvou významných podnikatelských kruhů. Jeden si udržuje maloobchodní prodej stínící techniky a druhá část se zaměřuje na prodej plastových oken, eurooken, střešních oken, vnitřních a vnějších okenních parapetů, zprostředkovatelskou činnost a dokončovací zednické práce, které souvisí s montáží oken.

V souvislosti s vysokou poptávkou po tomto druhu podnikání dochází v únoru 2004 k dalšímu rozvoji a rozšiřuje se předmět podnikání. Po této optimalizaci je společnost ZRNO, s.r.o. schopna nabídnout širokou škálu dokončovacích prací stavebních i interiérových, ale v první řadě zůstává specialistou na stínící a závěsnou techniku včetně šití dekoračních tkanin (závěsů a záclon).

Cílem společnosti je nabídnout zákazníkovi kompletní úpravu interiéru , jeho návrh, adaptaci, opravu i financování. V současné době patříme mezi významné společnosti v tomto oboru na Olomoucku. Tohoto postavení jsme dosáhli díky našim několika pravidlům: orientace na zákazníka, rozumná cena při vynikající kvalitě, inovace a flexibilita a vysoká produktivita práce ve výrobě. Orientace na zákazníka je naším prvořadým cílem. Snažíme se vždy o navržení optimálních řešení nebo několik variant.

Hlavní cíle společnosti

Strategickým záměrem společnosti je významně posílit a udržet si jméno firmy Olomouckého měřítka. Tomuto záměru dlouhodobě napomáhá velmi vhodně nastolená politika, zaměřující se na upevňování, prohlubování a trvalém zlepšování vzájemných partnerských vztahů u dosavadních obchodních partnerů. Významným cílem je neustálé vyhledávání nových potenciálních obchodních partnerů.Kde nás najdete: pobočka OLOMOUC
Nezvalova 3
779 00  Olomouc
tel./fax: 585 222 017
GSM: 775 706 751


Kde nás najdete
On-line poptávka
JMÉNO:
E-MAIL:
TELEFON:
MĚSTO:
POPTÁVKA: